Rational - service pratner

O nas

W naszej ofercie znajdują się piece konwekcyjno-parowe Rational, zmywarki, urządzenia chłodnicze, meble ze stali nierdzewnej, ciągi kuchenne i wiele innych sprzętów, bez których funkcjonowanie lokalu gastronomicznego jest niemożliwe, albo utrudnione.  Oferowany przez nas sprzęt gastronomiczny jest różnorodny, dobrej jakości, może z powodzeniem znaleźć swoje zastosowanie zarówno w niewielkich lokalach, jak i w prestiżowych restauracjach. Ich ogromnym atutem jest wydajność i niezawodność, dzięki czemu znacząco wpływają na zwiększenie komfortu pracy kucharzy oraz osób odpowiedzialnych za czystość w kuchni. Nowoczesne urządzenia gastronomiczne są gwarancją sukcesu. Dzięki nim wykonanie zachwycających dań będzie o wiele prostsze. Nie bez znaczenia jest tutaj również pozytywny wpływ na organizację pracy w kuchni. Możliwość zaprogramowania poszczególnych maszyn sprawia, że każdy etap przygotowywania potrawy może być dokładnie zaplanowany, co pozwala oszczędzić czas oraz nerwy.

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń gastronomicznych. Wykonujemy prace montażowe i serwisowe wszystkich urządzeń wiodących producentów. Warto zaufać naszej wiedzy i doświadczeniu. Kompetencje naszego zespołu potwierdzają liczne certyfikaty, którym mogą się Państwo przyjrzeć przechodząc do odpowiedniej sekcji.

Zachęcamy Państwa gorąco do bliższego zapoznania się z naszą ofertą oraz proponowanymi usługami serwisowymi. Gwarantujemy naszym Klientom sprzęt gastronomiczny z najwyższej półki w atrakcyjnej cenie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół AUROS